בניית אתרים

בניית אתרים ושיטות תכנות מתקדמות

 

 

אחרי שנים של עבודה על אתרי אינטרנט, אתרי תדמית במגוון פלחי ומגזרי השוק, אנו יכולים לומר בביטחון, שאין עסק שדומה לחברו גם אם מדובר בשני כירורגים שעוסקים בתחום מפרק כף היד הימנית.  יחד עם זאת, עובדה מרגיעה שחשוב מאוד לציין שקידום אתרים היא נוסחה, נוסחה המתחלפת  במשתנים שונים מתקופה לתקופה , אך יחד עם זאת ניתנת ל"הלבשה" על כל אתר ואתר באופן מהיר ויעיל במיוחד.

 

כאשר אנחנו ניגשים לבניית אתר אינטרנט אנו מעניקים ללקוחותנו מצבורי ומאגרי ידע שנרכשו לאחר שנות עבודה רבות עם לקוחות ממנעד עסקי רחב ומגוון שמהווה יתרון לך כלקוח ואת הערובה והאחריות שעבודת הבנייה והשיפוצים האיכותית ביותר מתבצעת כאן.

 

 

משרדי החברה והעסקת צוותי תכנות מקצועיים

בחברת אקסטרה, תמצאו צוות קטן ומובחר של אנשי מילה, מעשה ומקצועיות. כאשר מסתכלים יכולת העבודה של אנשי אקסטרה בנקל ניתן להבין את משמעות שמה ומשמעות מיתוג החברה, היכולת לרוץ ולחשוב קדימה כבר במוקדמות ההתחלתיות ביותר של הבנייה. כחלק מהעבודה המקצועיות, מתן ייעוץ שיווקי ובכל הקשור ל "איך עושים את זה נכון",  הם בני אבני הדרך המובילות את החברה מול הלקוחות השונים, כל זאת כדי להביא את אתר האינטרנט בין אם מדובר בבנייה ובין אם מדובר בעיצוב לאפקטיביות והיעילות הנדרשת הן מבחינת הנראות ושביעות רצון הלקוח והן מבחינת הגברת התנועה והתאוצה של כניסת לקוחות הקצה והפיכתם ללידים שמייצרים כסף.

 

 

עריכת סקרי אינטרנט וסקרי רלוונטיות גולשים פרטניות

 

בחברה יושבים אנשי מקצוע המתמחים בתחום סקרי האינטרנט, סקרי פלחי השוק, החיפושים השכיחים ביותר והתחרותיות הקיימת ברשת בכל רגע נתון. ברשותה של חברת אקסטרה ידע ומידע קיים, דינאמי ומתחדש ויכולת הוצאות דוחות ברמות דיוק גבוהות במיוחד באשר לצרכים הספציפיים של הלקוח ויכולת לתת ייעוץ התחלתי, רלוונטי ופרטני כבר מהשלבים הראשוניים של תחילת בניית האתר ואף לפני כן, השלב הראשוני של החשיבה על אתר האינטרנט – אתם תקראו לזה יכולת לחזות את העתיד, אנחנו קוראים לזה מקצועיות ואצבע מתמדת על הדופק ועל המקלדת באשר לחוקים והשפה המשתנה של האינטרנט.

 

 

בניית יסודות ופיגומים – המקבילה הרשתית לבניית עסק'

 

זהירות עבודות בדרך!

 

אנחנו באקסטרה משליכים את עבודת התכנות ובניית האתרים כבניית מבנה לכל דבר. כאשר בונים מבנה לא יתכן שקודם נבנה את המעטפת ורק לאחר מכן נניח את היסודות ושלדת הבניין,נכון? הדבר דומה מאוד גם בתחום תכנות ובניית האתרים- מרגע שהיסודות הונחו כראוי, כך גם שלבי הבנייה העתידיים יעמדו איתן וישמשו "בית בטוח" עבורנו (בעלי האתר) ועבור לקוחות הקצה שלנו, בהמשך כמובן יעלה ויבוא עיצוב האתר לצורכי "השבחת הנכס" וכמובן תחזוקת וקידום האתר שנמנית עם הנצר הבלתי מעורער בחברתנו שיביא לפיתוח ודינאמיות האתר שלכם ויזרים את הכסף מהאתר- אל הכיס שלכם, הלכה למעשה.

 

לאינטרנט שפה משלו וכאשר אתם בוחרים לעבוד עם חברת תכנות ובנייה עליכם להיות בטוחים מעל כל צל של ספק שאותה חברה מכירה, מדברת, כותבת וקוראת את אותה השפה על בוריה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *